Головна » Статті » Соціальний захист

Допомога на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування

з Закону УкраїниДопомога на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування, призначається в розмірі, що становить два прожиткових мінімуми для дитини відповідного віку. У разі коли на дитину виплачуються призначені в установленому порядку пенсія, аліменти, стипендія, державна допомога (крім державної соціальної допомоги, що виплачується на дітей-інвалідів відповідно до законодавства), розмір допомоги на дитину, над якою встановлено опіку чи піклування, визначається як різниця між двома прожитковими мінімумами для дитини відповідного віку та розміром призначених пенсії, аліментів, стипендії, державної допомоги. Розмір призначених пенсії, аліментів, стипендії, державної допомоги враховується як середньомісячний розмір зазначених виплат, одержаних на дитину за попередні дванадцять календарних місяців.

Допомога призначається відповідно Закону України від 21.11.1992 року № 2811-XII "Про державну допомогу сім'ям з дітьми".


Кількість дітей віком до 6 років

Кількість дітей віком від 6 до 18 років

 

Сукупний дохід за 12 місяців (тільки ті доходи, які виплачуються на дитину)

   

 


 Розрахунок проводится відповідно вимог Порядку призначення і виплати допомоги сім'ям з дітьми та Методики обчислення сукупного доходу сім'ї для всіх видів соціальної допомоги.

Категорія: Соціальний захист | Додав: Admin (26.12.2016)
Переглядів: 296 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar