Головна » Статті » Соціальний захист

Допомога малозабезпеченим сім'ям

з Закону УкраїниДержавна соціальна допомога малозабезпеченим сім'ям (далі - державна соціальна допомога) - щомісячна допомога, яка надається малозабезпеченим сім'ям у грошовій формі в розмірі, що залежить від величини середньомісячного сукупного доходу сім'ї.

Розмір державної соціальної допомоги визначається як різниця між прожитковим мінімумом для сім'ї та її середньомісячним сукупним доходом, який обчислюється за методикою, встановленою центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сферах трудових відносин, соціального захисту населення, але цей розмір не може бути більшим ніж 75 відсотків прожиткового мінімуму для сім'ї.

Допомога призначається відповідно Закону України від 1.06.2000 року № 1768-III "Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям.".


Кількість дітей віком до 6 років

Кількість дітей віком від 6 до 13 років

Кількість дітей віком від 13 до 18 років

Кількість дітей віком від 18 до 23 років(за умови навчання)

Кількість працездатних (дружина, чоловік)

Кількість непрацездатних(інвалід, пенсіонер)

Сукупний дохід за 6 місяців (перед зверненням)

Результат розрахунку

Прожитковий рівень родини

Загальна сума надбавок

Розмір допомоги (без копійок )  

 


 Розрахунок проводится відповідно вимог Про затвердження Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям та Методики обчислення сукупного доходу сім'ї для всіх видів соціальної допомоги.

Категорія: Соціальний захист | Додав: Admin (07.01.2017)
Переглядів: 595 | Коментарі: 1 | Теги: Порядок, сім'я, малозабезпечені, розрахунок, допомога, діти, Закон України | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 1
avatar
0
1 egorij906 • 21:01, 08.12.2018 [Матеріал]
добрый день у меня муж попал в больницу где то на 6 месяцев я в декрете.доходов кроме 859 на ребенка нету муж не работал офицыально.мне положено малозабеспечена.у меня двое детей 1.10мес и 6 лет
avatar